„Przemyślane, Ambitne, Rozsądne, Trafne, Niezawodne i Efektywne Rozwiązania”

Opinie o nas ...
opinie windykacja długów Opole

Wysoka jakość usług świadczona przez ZDBP PARTNER w połączeniu ze skuteczną i rzetelną ich realizacją pozwala nam stwierdzić, iż jest to odpowiednia firma do tego typu dziafań.
KOMANDOR OPOLE S.A.

 

Szkolenia ...
windykacja długów Opole

Niniejszym informujemy, iż od marca 2012 roku rozpoczynamy bezpłatne szkolenia w zakresie prewencji windykacyjnej. Szkolenia będą skierowane do osób zatrudnionych w działach księgowości lub windykacyjnych i mają na celu przedstawienie problemów związanych z nierzetelnymi kontrahentami pod kątem ewentualnej przyszłej windykacji.

Więcej informacji uzyskacie Państwo kontaktując się z nami.windykacja długów Opole

Zespół Doradztwa Biznesowego PARTNER sp. z o.o. jest członkiem Izby Gospodarczej „Śląsk”.301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx

Misja - wizja - wartości

 

Zespół Doradztwa Biznesowego PARTNER sp. z o.o. został stworzony celem realizacji następującej misji:

Jesteśmy po to aby wspomagać przedsiębiorców w codziennym stawianiu czoła zmieniającym się warunkom gospodarczym, rozwiązywać ich problemy związane z prowadzeniem bieżącej działalności, a przez to bezpośrednio przyczyniać się do rozwoju zdrowej i dobrze pojętej przedsiębiorczości zarówno w naszym regionie jak i całym kraju.

Naszymi atutami wyróżniającymi nas na tle naszej konkurencji są: indywidualne i elastyczne podejście do każdego klienta i jego problemów oraz stosowanie zarówno sprawdzonych w praktyce jak również nowych, kreatywnych i unikatowych rozwiązań.

Naszą misję chcemy realizować poprzez tworzenie trwałych relacji z naszymi klientami opartych na zaufaniu oraz partnerstwie, które pomagają przy przedstawianiu nam ich problemów, zrozumieniu istoty ich potrzeb oraz celów które pragną osiągnąć.

Naszą misję chcemy realizować poprzez stałe poszerzanie naszej wiedzy, ciągłe doskonalenie umiejętności, zdobywanie nowych doświadczeń oraz stałe zwiększanie kompetencji.

Niezwykle istotnymi dla nas wartościami we współpracy z naszymi klientami jest wzajemne zaufanie, przekraczanie oczekiwań klienta oraz wzajemna satysfakcja ze współpracy.